Jak nejlépe oslovit vietnamskou komunitu než vietnamsky. Pokud chcete poznat vietnamskou kulturu, nejlepší cesta je umět právě jazyk. ✍?

Můžeme vám pomoci s propagací ve vietnamské komunitě, zároveň můžete být proaktivní a naučit se pár základů vietnamštiny, kterou využijete právě v navazování nových obchodních vztahů. ?

Na českém trhu je nespočet firem a organizací, které poskytují kurzy češtiny. My v Czech Viet, cílíme na českou stranu a snažíme se bourat bariery mezi českou stranou a vietnamskou. Proto nabízíme právě kurzy vietnamštiny, díky kterým chceme obě strany k sobě přiblížit ??

Ať už plánujete cestovat, studovat, anebo pracovat ve Vietnamu, nebo se chcete domluvit s rodinou svého partnera. Naše kurzy vietnamštiny, přímo s rodilou mluvčí, se hodí pro každého. ??

U nás si můžete vybrat ze skupinových a individuálních lekcí. Od začátečníků až po pokročilé, takže i banánová generace si může svou vietnamštinu vylepšit. ?

Nemusíte se bát, že byste na lekce nestíhali docházet. Lekce probíhají online, takže se můžete pohodlně usadit a s lektorkou, která je přímo v Hanoji, začít svou lekci. ?

Kurzy se pohybují od 299 Kč za hodinu, v případě skupinových lekcí, které probíhají v online třídě po 2-3 studentech.

Ceny individuální výuky se pohybují od 499 Kč za hodinu. Cena se odvíjí od náročnosti, má výhody v tom, že se bude lektorka věnovat pouze vám.✏️

Navštivte i naši stránku Učíme se Vietnamsky, kde najdete užitečné informace o lekcích a přiučíte se i pár slovíček. ?

Pojďte se naučit vietnamsky ještě dnes ! Hãy cùng học tiếng Việt ngay hôm nay nào!

Napsat komentář