Příběh spolupráce mezi společností GRIG, inovativním výrobcem a dodavatelem alternativního stravování založeným Adamem Dostálem, a značkou Master Vietnam, která je součástí česko-vietnamské organizace CZECH VIET, otevírá novou cestu k udržitelné spolupráci až přes hranice. Jedná se o netradiční spojení v oblasti alternativního zdravého stravování v podobě snacků ze sušeného hmyzu. Tato nová spolupráce je založena na společném úsilí propojit odbornost v oblasti hmyzích produktů s kulturním a udržitelným přesahem.

Adam Dostál z GRIG: Vize a spolupráce s Master Vietnam

Adam Dostál, zakladatel GRIG, významný hráč v produkci hmyzích potravin, se obrátil na Nguyen Manh Tunga, zakladatele značky Master Vietnam s návrhem na spolupráci. Toto partnerství bylo zpečetěno společnou obchodní cestou do Vietnamu, kde oba prozkoumávali možnosti rozšíření svých gastronomických horizontů. Společné návštěvy farem na chov hmyzu byly klíčové pro rozvoj obchodních vztahů, pro tvorbu nových produktů a prohloubení porozumění zavedení udržitelného zemědělství ve Vietnamu.

GRIG a Master Vietnam: Přelom v alternativním stravování

GRIG, jako expert na výrobu a distribuci produktů založených na hmyzích ingrediencích, přinesl do spolupráce s Master Vietnam svou odbornost a inovativní přístupy. Toto partnerství je důkazem, že kultury a kuchyně různých zemí mohou spolupracovat a vytvářet inovativní řešení v gastronomii.

Přínos pro komunitu a budoucí plány

Společnými silami GRIG a Master Vietnam nejenže přinášejí inovativní produkty na trh, ale také aktivně podporují místní komunity a farmáře ve Vietnamu. Tímto způsobem přispívají k rozvoji udržitelného zemědělství a posilují lokální ekonomiku. Plány do budoucna zahrnují rozšíření sortimentu, zapojení dalších malých producentů a vzdělávací kampaně zaměřené na propagaci udržitelného stravování a důležitosti biodiverzity.

Příběh spolupráce mezi GRIG a Master Vietnam ukazuje, jak se mohou zdánlivě rozdílné světy spojit a vytvořit něco nového a užitečného pro společnost. Je to příklad úspěšného partnerství, které překračuje kulturní a geografické hranice a přináší pozitivní změny ve světě gastronomie a udržitelnosti.

Všechny produkty najdete na e-shopu Sapa Trip a na e-shopu Master Vietnam.

Napsat komentář