Vietnamští podnikatelé se sešli na golfovém turnaji a naše firma Czech Viet s.r.o. u toho nemohla chybět. Jako jeden z hrdých partnerů Viet Golf Tour turnaje bychom Vám ho rádi přiblížili a ukázali Vám, jak se Vietnamci umí odreagovat.

Golfová sezóna ve vietnamské komunitě začala zahajovacím turnajem s názvem Viet Golf Tour. Tento vietnamský golfový turnaj přivítal dne 28.3. v Black Bridge Golf resortu na Černém mostě celkem 122 hráčů. Kromě významných vietnamských podnikatelů, byl na turnaji také přítomen velvyslanec Vietnamu, pan Thai Xuan Dung.

Viet Golf Tour je série 12 golfových turnajů konajících se v Praze a jeho okolí od konce března až do listopadu. Partnery turnaje je 42 vietnamských a českých firem či podnikatelů. Všem zapsaným hráčům se po celou dobu turnaje sbírá hodnocení a jméno toho nejlepšího, bude na úplném konci vyhlášeno jako top hráč turnaje. Ceny jsou vyhlašovány také na konci turnajového dne.

Vietnamci hrají golf

V čele Viet Golf Tour stojí dva muži, Vietnamci a hlavně milovníci golfu, pan Hai Phan a Toan Vu. Pan Hai Phan je ředitelem soutěže a dohlíží nad plánováním, organizací a realizaci každého turnaje v rámci celého turnaje. Mimo jiné je tak vedoucí Dětské akademie Viet Golf Club. Jako člen Výkonného výboru Viet Golf Club stál u zrodu celé Viet Golf Tour. Pan Toan Vu se pohybuje ve světě golfu od jeho 15 let a je projektovým manažerem Viet Golf Tour a má na starosti vyhledávání potenciálních partnerů a sponzorů a dohlíží na spolupráci mezi partnery a Viet Golf Tour.

A jak vypadalo zahájení vietnamské golfové sezóny v České republice? Podívejte se na after video níže.

Napsat komentář