Dne 15.7. 2020 pořádala společnost CZECH VIET s.r.o. networkingovou akci, které se zúčastnilo 14 českých podnikatelů. Networking se uskutečnil na tržnici SAPA.

„Našim cílem je prohloubit česko-vietnamské vztahy, věříme, že si máme co předávat,“ prohlásil spoluzakladatel společnosti, Nguyen Manh Tung.

Celá akce se nesla v neformálním duchu. Zahájení proběhlo přivítáním hostů. Posléze provedli organizátoři hosty po tržnici, až k buddhistickému chrámu. Výjimečně měli účastníci i vstup do místního velkoskladu. Po prohlídce zavedli pořadatelé hosty do místnosti konání, kde se hosté navzájem seznamovali.

V průběhu akce prezentovali vietnamští podnikatelé o obchodních příležitostech ve vietnamské komunitě. Akce pokračovala vietnamskou večeří, během které se účastníci dozvěděli o etiketě správného stolování ve Vietnamu. Zakončení události proběhlo předáním dárků hostům.

Pokud byste se chtěli zúčastnit networkingu, nezoufejte, další termín je už 19.8.2020. Více informací na michaela@czechviet.org. ?

Napsat komentář