Už 8. ročník ocenění Český Goodwill 2020 se letos konal poněkud netradičně, a to v neformální atmosféře areálu venkovního autokina na Strahově. I přes nepříznivost situace, se tu sešlo přes 200 hostů z celé republiky ve svých vozech.

Český Goodwill každoročně oceňuje podnikatele a firmy, kterých si veřejnost váží. Letos to bylo přes 100 nominací.

Mezi oceněnými byl i náš kolega a Nguyen Manh Tung, který je spoluzakladatelem Czech Viet s.r.o. a projektu Vietnamci pomáhají. Porotu nejvíce oslovil svými aktivitami, a proto zvítězil v kategorii Partner roku.

Rok 2020 byl pro nás velice náročný, ale i přesto jsme pokračovali v našem poslání a vytvořili jsme neziskové projekty. Naších aktivit si všimli i naší kolegové a nominovali náš do kategorie Partner roku. Už samotná nominace byla pro nás poctou a velké překvapení. Ještě větší překvapení nastalo, když jsme vyhráli 1. místo. Chceme tímto poděkovat všem, kteří nás nominovali a také všem, kteří byli nominováni s námi.

Těšíme se, co přinese i další 9. ročník cen Český Goodwill 2021. Třeba se od teď budou nést v netradičním duchu pravidelně. Rozhodně to stálo za to.

Napsat komentář