❌ ĐỪNG VÌ THIẾU HIỂU BIẾT MÀ PHẠM PHÁP ❌

❌ ĐỪNG VÌ THIẾU HIỂU BIẾT MÀ PHẠM PHÁP❌Người Việt lưu ý những đồ Hải quan Séc cấm để tránh mang hoạ vào thân! ===========Nhiều người Việt không biết những món đồ lưu niệm họ mua ở nhà có thể gây rắc rối cho họ ở Hải quan sân bay. ? Có thể là những món đồ tầm thường bạn không ngờ tới. Như giày da, thuốc y học cổ truyền Trung Hoa, khung ảnh từ gỗ quý! ? Xem để bảo vệ bản thân và gia đình. Cảm ơn đóng góp của hai thành viên @Hội doanh nghiệp trẻ AYVE Vietnam Long Trần (lồng tiếng) và Châu Nguyễn (viết phụ đề).

Zveřejnil(a) Châu Âu TV dne Pondělí 21. ledna 2019

Ve spolupráci s Celní správou a CITES, což je zkratka Úmluvy o mezinárodním obchodu ohroženými druhy volně žijících živočichů a planě rostoucích rostlin, jsme vytvořili kampaň, která měla pomoc získat povědomí o zakázaném dovozu. Konkrétně, co se smí a nesmí dovážet z Vietnamu. ✈️❌

Velkým problémem v dnešní době, je dovoz živých zvířat v otřesných podmínkách, nebo naopak dovoz produktů vyrobených ze zvířecí kůže, kostí a podobně ??.

Video má přes 70 tisíc zhlédnutí, což je víc, než je Vietnamců v Čechách. Navíc máme v plánu ve spolupráci pokračovat, a tak pomoci s šířením povědomí o tomhle problému.

Napsat komentář